Rudeš uvjerljiv u derbiju 1.NL Supersport protiv Jaruna

Drugoligaški derbi odigran je u ranijem terminu ove subote od 13:00 sati na stadionu u Rudešu budući je utakmica bila u izravnom prijenosu na MAXSport kanalima.

Mladina na klupi Rudeša upisao je novu pobjedu koja ih drzi na vrhu ljestvice a konačnih 3:0 djeluje možda I previsok rezultat s obzirom na prikazano na terenu.

Poveli su domaći u 29.minutu preko iskusnog Doležala, do tada se igralo ujednačeno sa nekoliko dobrih prigoda s obje strane.

U nastavku Jarun se malo otvorio te su pogocima iz jedanaesterca te Liklina u završnici domaćini osigurali tri boda.

Rudeš je sada usamljen na vrhu sa 23 boda dok je Jarun pao na 5.poziciju i ostao na 17 bodova.

RUDEŠ – JARUN 3:0 (1:0)

STRIJELCI: 1:0 – Doležal (29), 2:0 – Boršić (74) 11 m, 3:0 – Liklin (83).

RUDEŠ: Kralj 8, Shastri 6,5, Ferreira Campos 7, Pavlek 7, Boršić 8, Pasariček 7,5, Srbljinović 7 (od 80. Krizmanić -), R. Brajković 7 (od 54. Liklin 7), Latković 7 (od 64. Araujo 6,5), Rešetar 7 (od 64. Kovačević 7), Doležal 7. Trener Mladina 8.

JARUN: Spudić 6, Abramović 6 (od 87. Međimorec -), Karamatić 6, Dajčer 6, Vrbanić 6 (od 46. Mihaljević 6), Burić 6, Dobrić 6, Jurčec 6 (od 86. Steponavičius -), Ačkar 6,5 (od 71. D. Lovren 6), Florucz Raul 6, Ubani 6,5 (od 80. Bamba -). Trener Leko 6.

Žuti kartoni: Campos (12), Vrbanic (35), Karamatic (38), Srbljinovic (45), Pavlek (62), Shatri (66)

Crveni karton: Karamatic (79)