Juniori Osijeka i Dinama u finalu kupa

Za finale Kupa koje će se igrati u Karlovcu, sastali su se Gorica – Osijek, te Hajduk – Dinamo.
U Gorici po snažnom vjetru gosti su bili bolji i mora se reći zasluženo slavili, iako tek golom sa bijele točke u 77.minuti, strijelac je bio Branšteler. Goričani su pokušavali izjednačiti, međutim Osijek sa nekoliko igrača iz druge momčadi je ipak bio bolji.

U drugom polufinalnom dvoboju, puno zanimljivijem gdje su igrale ipak dvije trenutno najbolje juniorske ekipe, slavili su plavi iz Zagreba rezultatom 1:3. Bolji ulazak u susret, promašen penal već u petoj minuti, te vodstvo u desetoj preko Unušića, nisu bili dovoljno za finale. Dinamo je bio bolja ekipa i na kraju slavio sa zasluženih 1:3, a golove su postizali Janković u 33′, Baturina u 41′, te Barišić u 63′. Valja istaknuti i kako za bijele nisu igrala njihova dva najbolja igrača Biuk i Ljubičić zbog nastupa za prvu ekipu. Ova utakmica je pobudila interes mnogih poznatih nogometnih ličnosti, tako su se na tribini mogli vidjeti Niko Kranjčar, Saša Bjelanović, Mate Bilić, Nenad Pralija….